25 травня 2021 року відбулась онлайн-трансляція за участю директора Департаменту майнових і соціальних питань на тему “Літній відпочинок для КПІшників 2021”. Де було розглянуто наступні питання:

• Робота баз відпочинку влітку.

СОТ”Політехнік” і СВСТ”Сосновий” вже приймають відвідувачів. Оздоровчий сезон на ОК”Маяк” розпочнеться з 14 червня і закінчиться 9 вересня. З 14 по 27 червня є можливість поїхати до “Маяку” не по путівкам, а в режимі вихідного дня, тобто в бажані дати та без харчування на базі. З 28 червня розпочнуться заїзди по путівкам.

• Студенти.

В ОК”Маяк” є головний і студентський корпуси. Путівка для студента в студентському корпусі коштує 600 грн за 6 днів. Для студентів є можливість також відпочивати і в головному корпусі, але за іншою вартістю.

• Оновлення.

Номерний фонд на ОК”Маяк” оновлюється. 25% номерів бази відремонтуються найближчим часом. Багато оновлень відбувається в “Політехніку” і “Сосновому”. На ОК”Маяк” буде відбудовано стадіон! А також будуть побудовані тенісні корти.

• Харчування.

Зміни у харчуванні на ОК ”Маяк” відбудуться у цьому році. Буде зроблена лінія роздачі, яка дасть можливість обирати для себе цікаві страви.

• Дозвілля.

Для дітей та інших відпочиваючих в ОК ”Маяк” будуть організовуватись квести, розваги та вечірній кінотеатр. Організаторами, як правило працюють творчі студенти КПІ.

• Бронювання.

На нашому сайті є покрокова інструкція, як забронювати путівку. Все бронювання проходить онлайн, співробітники мають заповнити форму на отримання промокоду на здешевлення путівки від профкому. Профком компенсує 1350 грн на харчування, якщо ви їдете без харчування, компенсація складає 510 грн. Не працівники КПІ також мають можливість їздити до наших баз відпочинку. Для наших працівників продаж путівок розпочинається трохи раніше.

• Сезонність.

В цьому сезоні є розділення на високий та низький сезони – для того, щоб відпочивальники мали можливість поїхати до баз в менш завантажені сезони за нижчою ціною.

• Сплата за відпочинок.

Існують різноманітні способи оплати: через касу банку, приват 24 та інші платіжні сервіси. Загалом оплатити путівку потрібно протягом 3 днів після бронювання, але якщо з цим виникають труднощі – можна подовжити термін оплати, попередньо узгодивши це з працівниками департаменту.

• Що потрібно з собою мати.

При заїзді до баз по путівкам необхідно з собою мати документи, що посвідчують особу і особу дитини, якщо вона з вами їде, роздруковану квитанцію про оплату та роздрукований ваучер, який приходить на електронну адресу після бронювання.

• Протиепідемічні норми.

Всі протиепідемічні норми на базах відпочинку дотримані: територія баз обробляється дезінфікуючими засобами. Всюди є антисептики і маски. Співробітники працюють в масках. Працівники їдальні проходять періодичне ПЛР-тестування.

Більш детально у відео за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=rmusdlOslT8&t=830s

Трансляція залишилась в записі.