Студентський гірський спортивний оздоровчий табір «Глобус» було придбано у середині 90-х років. На території в один гектар, біля підніжжя Говерли, у розпорядженні студентів та співробітників університету знаходилася будівля, яку було побудовано в середині 80-х років. Особливих зручностей там не було. База була призначена для прийому туристичних груп , які вирушали у похід Карпатами.
Як повідомив директор департаменту майнових і соціальних питань Сергій Манзюк, вагомих капіталовкладень у розвиток «Глобусу» за весь час експлуатації не надходило. Корпус був побудований за місцевою технологією та мав конструкційні особливості фундаменту, тому, з часом, фундамент корпусу просів і будівля «сіла» на землю . А перекриття корпусу почали руйнуватися.
За останні 4 роки більшу увагу приділяли покращенню інфраструктури бази (так як ремонтувати корпус не було раціонільним) з розрахунком на подальшу модернізацію або будівництво корпусів. Вже протягом 2 років спальний корпус знаходиться в аварійному стані та не функціонує, про що складені відповідні акти.
Після ретельного обстеження існуючої будівлі «Глобусу», спеціалістами було зроблено експертний висновок, що відновленню або ремонту вона не підлягає. Виходячи з цього, департаментом майнових і соціальних питань було розроблено бізнес-план та програму розвитку Глобусу, ініційовано обговорення серед колективу університету (студентські організації, профспілка, оздоровча комісія та інші) з приводу подальшої долі туристичної бази. Як результат , було вирішено, що «Глобус» – це перспективна база відпочинку, яку необхідно модернізувати для подальшого розвитку. Виходячи з цього, було складено технічне завдання на розробку проєкту будівництва нового корпусу.
За словами Сергія Манзюка, новий корпус має бути розрахований на 100 ліжко-місць, з яких 75 будуть функціонувати у режимі хостела, а решта – двомісних готельних номерів зі зручностями.
На сьогоднішній день університет збирає пропозиції від проектних компаній, згідно з розробленим технічним завданням, щоб попередньо розрахувати вартість будівництва. Після чого буде проведено тендер, за допомогою якого і буде визначено компанію, яка займатиметься розробкою проєкту будівництва. Після розробки проєкту, планується початок будівництва оновленого «Глобусу».
Зазначимо , що модернізація «Глобусу» була включена до стратегії розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського та до передвиборчої програми ректора університету Михайла Згуровського. А отже, ми точно побачимо новий «Глобус» та будемо насолоджуватись чудовою природою Карпат!